Transport busem

Rzetelnie i zawsze na czas

Usługi transportowe busami

Działalność M&D-Trans skupiona jest na świadczeniu usług transportowych w zakresie przewozu towarów na terenie całego kraju – jednak nie jest dla nas problemem podjęcie zlecenia poza granice kraju. Priorytetem jest przede wszystkim punktualność oraz bezpieczeństwo powierzonego mienia. Dotrzymujemy terminów i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać powierzonemu zadaniu w pełni osiągając zadowolenia Klienta.
Współpracując z nami gwarantujemy Ci cenę adekwatną do oferowanej jakości oraz dobór pojazdu spełniającego oczekiwania warunków przewozowych.

Indywidualna wycena transportu

Każde zlecenie jest traktowane z najwyższym priorytetem. 

Optymalizacja kosztów transportu

Fachowe podejście to gwarancja udanej współpracy

Busy 3,5T

Pojazdy dopasowane do Twojego ładunku 

Bezpieczny transport

Bezpieczeństwo Twojego ładunku to nie tylko dobre zabezpieczenie towaru na palecie. To również dobry stan techniczny pojazdu, który zapewnia dostarczenie ładunku bez zbędnych szkód.

Doświadczeni kierowcy

Transport drogowy towarów to trudne zadanie – dlatego warto powierzyć je nam. Mamy doświadczonych kierowców, którzy odnajdują się w nawet najtrudniejszych warunkach drogowych.

Punktualność

Wiemy jak ważny jest dla Was czas w jakim załadunek dotrze do odbiorcy docelowego. Stajemy na wysokości zadania i dostarczamy towar na czas.

Dane rejestrowe firmy

Pomoc Drogowa M&D -Trans sp. z o.o.
ul. Moniuszki 1, 09-100 Płońsk

NIP 5671924403 KRS 0000920946

Kontakt i wycena transportu

 Damian  573 190 786
Marcin 793 188 470